prejsť na obsah


Zoznam služieb

Na čo slúži Portál elektronických služieb?

V rámci skvalitnenia a zefektívnenia služieb poskytovaných občanom a podnikateľom Košického samosprávneho kraja je na tomto portáli možné:

  • elektronicky vybaviť potrebnú agendu
  • získať hľadané informácie
  • zaplatiť poplatky a miestne dane
  • komunikovať s odbormi Úradu KSK

 

Zvoľte požadované vyhľadávacie kritériá a kliknite na tlačidlo "Zobraziť služby".

Služby pre
 
Životné situácie
 
Vyberte si z dostupných okruhov životných situácií


 
Typ Názov Popis
Informačná služba Informovanie o lekárskej službe prvej pomoci Služba je zameraná na proces určovania a realizácie rozpisov lekárskej služby prvej pomoci, ich schvaľovanie, zverejňovanie a informovanie o nich.
Transakčná služba Informovanie o lekárskej službe prvej pomoci - Podanie Služba umožňuje vyžiadať si zverejnené informácie formou elektronického podania, ktoré Vám budú elektronicky zaslané do Vašej eDeskovej schránky.
Transakčná služba Podanie návrhu rozpisu lekárskej služby prvej pomoci Služba je určená na podanie návrhu rozpisu lekárskej služby prvej pomoci.
Informačná služba Informovanie o zdravotníckych zariadeniach (nemocniciach a poliklinikách) Služba je určená na podávanie informácií pre občanov a poskytovateľov zdravotníckych zariadení.
Transakčná služba Informovanie o zdravotníckych zariadeniach (nemocniciach a poliklinikách) - Podanie Služba umožňuje vyžiadať si zverejnené informácie formou elektronického podania, ktoré Vám budú elektronicky zaslané do Vašej eDeskovej schránky.